sobota, 21 sierpnia 2010

Dominika, Dorota i Klaudyna

Dominika:

ma około 45cm wzrostu. Uwielbia ubierac się w jasne i radosne kolory. Tak więc wybierając się na przyjęcie do ambasady wybrała cudenj urody spódnicę z falbaną i bluzeczkę. We włosy wpięła kwiat, żeby dać sobie charakteru. Nie zapomniała także o torebce, bo to ważny element stroju.
Dorota:

ma około 45cm wzrostu. Właśnie spieszy się na randę z cudownym mężczyzną, który może będzie tym jedynym. Ubrała się w zamszową spódniczkę i marszczoną bluzeczkę. Dziś rano była u fryzjera, który dobrał jej ten wspaniały kolor i pokazał jakie uczesanie najlepiej do niej pasuje.
Klaudyna:

ma około 45cm wzrostu. Wraca właśnie z służbowej kolacji, na której pełniła rolę tłumacza języka włoskiego. Kolacja była bardzo wytwora, więc założyła swój najbardziej wyjściowy koplet, który charakteryzuje się wspaniałymi wykończeniami. Pomarańczowa torebka w kolorze bluzki jest świetnym dopełnieniem stroju.


5 komentarzy:

Nika pisze...

ach...te Dominiki :) zawsze są śliczne ;-)

pozdrawiam :))

psianka pisze...

Trzy bardzo zgrabne i oryginalne Tildy:-)
Pozdrawiam-psiankaDK-

klaudyna pisze...

moja imienniczka najbardziej urocza :)

Calypso pisze...

Cudne Twoje lale:)) Wspaniałe wypasione spódnice!!!!!

decou-galeryjka pisze...

dobrze, że Dominika postawiła na żywe kolory i nie ubiera się jeszcze w jesienne barwy - może to zachęci słońce, by jeszcze się pojawiło :)